Zimní sezóna

V našem penzionu máte k dispozici širokou škálu možností pro vaši ideální dovolenou

Náš penzion nabízí příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti lanovky ve skiareálu Aldrov v sedmi pokojích, které jsou připraveny pro vaši maximální pohodu a relaxaci.

Na výběr máte z 4 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkových pokojů, z nichž každý má možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením s WC a sprchovým koutem a samozřejmostí je také připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

Jedním z našich hlavních lákadel je skvělá poloha penzionu, který je umístěn pouhých 20 metrů od čtyřsedačkové lanovky Doppelmayr skiareálu Aldrov. Můžete tedy snadno a bez zbytečného přesouvání vyrazit na svah a ponořit do zimních radovánek.

Po náročném dni na svahu si můžete odpočinout v naší samoobslužné restauraci s barem, která nabízí pohodlná posezení pro 30 osob. Můžete si zde vychutnat vynikající jídlo a pití s nádherným výhledem na sjezdovku z prostorné terasy.

Ubytování

  • 4 x 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky
  • 3 x 4 lůžkové pokoje s možností přistýlky

Celková kapacita penzionu čítá 20 lůžek a 7 přistýlek. Každý pokoj je útulně zařízen a disponuje vlastním sociálním zařízením pro vaše maximální pohodlí.

Zábava a pohodlí

Každý pokoj je vybaven televizí s přístupem k satelitním kanálům a internetu prostřednictvím wifi, abyste si mohli užívat zábavu i ve chvílích odpočinku. Pokud si budete chtít posedět mimo otvírací dobu restaurace je tu pro vás společenská místnost.

Stravování

Součástí ubytování jsou kontinentální snídaně, podávané v naší restauraci od 08:00 do 09:00 hodin. Snídaně je samozřejmě zahrnuta v ceně vašeho pobytu.
Obědy a večeře je možné objednat na místě.

Restaurace

Každý den je od 10 do 16 hodin v provozu samoobslužná restaurace, jejíž součástí je i velká krytá terasa. Ve dnech s večerním lyžováním (středa, pátek a sobota) máme otevřeno do 21 hodin.

Těšíme se, až vás u nás přivítáme, rezervujte si svůj termín ještě dnes!

Základní instrukce k pobytu

Váš zimní pobyt začíná v sobotu od 14:00 hodin, kdy vše bude připraveno pro vaše pohodlné ubytování, a končí opuštěním pokoje do 10:00 hodin.

Na vyžádání vystavíme kartu hosta, na kterou lze uplatnit 15% slevu na nákup vícedenního skipasu.

 

 Důležité upozornění

Pro zajištění komfortu všech našich hostů platí zákaz kouření jak v pokojích, tak i ve společných prostorách.
Pobyt s domácími mazlíčky je možný po dohodě za poplatek.

Parkování

Parkování je možné pouze na záchytném parkovišti cca 300m nad chatou. Po dohodě nabízíme transport věcí naší čtyřkolkou.

 Kontakt a mapa...

 

zima_01.jpg
zima_03.jpg
zima_05.jpg
zima_07.jpg
Výhled na Horskou boudu Aldrov ze sjezdovky.
zima_11.jpg
zima_02.jpg
zima_04.jpg
zima_06.jpg
zima_08.jpg
zima_10.jpg
zima_12.jpg

Aktivity a možnosti v okolí

Ubytování u nás je vhodné především (avšak nikoli pouze) pro rodiny s dětmi a všechny, jež milují lyžování a sportovní aktivity. Naše chata se nachází přímo pod sjezdovkou, takže stačí nasadit lyže a jste na svahu. Odpadá vám tedy jakékoliv dojíždění, což je zejména s dětmi velmi příjemné.

Na horní stanici sjezdovky se nachází také mini vlek místní školičky pro děti s profesionálními lektory. V okolí naleznete kvalitně upravované běžecké tratě různých délek, jež skýtají pohledy do krkonošské zimní krajiny a jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pro zdatné běžkaře.

V neposlední řade je zde možnost nechat se vyvézt skibusem třeba až na Horní Mísečky.

Interiér

interier_01.jpg
interier_05.jpg
interier_10.jpg
interier_02.jpg
interier_08.jpg
interier_03.jpg
interier_15.jpg
interier_04.jpg
interier_09.jpg

Rezervujte si termín pobytu


 Rezervovat termín